Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Серцем єдиним, ми – Україна”

Під такою назвою на Прикарпатті відбуватиметься творчий конкурс, проведення якого ініціювала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук

Про це очільниця Прикарпаття розповіла під час пресконференції для медіа.

“Запрошуємо прикарпатських школярів, творчих й талановитих, долучатися до масштабного проєкту, – звернулася Світлана Онищук. – Якщо ви та ваші друзі цікавитесь подіями сьогодення, майстерно володієте словом та хочете розповісти цікаві історії про наших Захисників та Захисниць, а також добре співаєте чи танцюєте, то конкурс “Серцем єдиним, ми – Україна” – саме для вас”.

За словами керівниці області, до участі у конкурсі запрошуються учнів 8-11 класів з усіх шкіл Івано-Франківської області.

Свої доробки можна презентувати також і з допомогою вокалу та хореографії.

Мета проєкту “Серцем єдиним, ми – Україна” – підсилити національно-патріотичне виховання школярів, підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоціному розвантаженню.

Творчий конкурс буде відбуватись у три етапи – на рівні тергромад, районів та області, і орієнтовно триватиме до 10 травня.

Оцінюватиме твори й виступи нашої молоді професійне журі, до якого будуть задіяні військові, митці, педагоги.

За результатами конкурсу кращі твори про героїчну боротьбу наших мужніх воїнів будуть опубліковані у збірці. А на їхніх авторів чекають цінні подарунки, чимало сюрпризів та можливість поїхати за кордон на відпочинок.

Варто зауважити, що проєкт не фінансується з державного, обласного чи місцевих бюджетів. Згодосились підтримати нашу талановиту молодь люди доброї волі, меценати та міжнародні партнери.

Світлана Онищук також нагадала і про обласну учнівську олімпіаду “Як ти знаєш Біблію” та конкурс учнівських творів на морально-етичну тематику “Бог, Україна, родина і я”, які проводяться в освітніх закладах Прикарпаття.

“Ці заходи мають на меті формувати християнські цінності у наших дітей. На переможців також чекають приємні сюрпризи.

Тож запрошую школярів активно долучатися”, – зазначила очільниця області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *