Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сергій Басараб закликав усіх, хто має можливість, долучитися до проведення будівництва фортифікаційних споруд


З 10 липня у зоні проведення антитерористичної операції на будівництві фортифікаційних споруд перебуває перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб.


З 10 липня у зоні проведення антитерористичної операції на будівництві фортифікаційних споруд перебуває перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб.

Управлінець організовує виробничий процес, здійснює контроль за якістю будівельних робіт, у яких задіяно понад 200 жителів Івано-Франківщини. Серед них державні службовці, працівники будівельних організацій краю, представники волонтерських організацій.

«Висловлюю вдячність працівникам управлінь і департаментів облдержадміністрації, які взяли відпустки і поїхали на будівництво, –  зазначив, спілкуючись з нами по телефону, Сергій Басараб. – Дякую прикарпатським підприємцям,  управлінню лісового і мисливського господарства в області, звідки вчасно поставляють деревину. Також тут нам важлива і допомога місцевого населення».

За словами Сергія Басараба, нещодавно об'єкти, які споруджують прикарпатці, оглянули представники місії ОБСЄ. Після чого відмітили високу якість виконання робіт. А вже цієї суботи зі станом спорудження захисних укріплень ознайомиться спеціальна комісія.

Перший заступник голови облдержадміністрації закликав усіх, хто має можливість, долучитися до проведення будівництва фортифікаційних споруд, адже цього сьогодні найбільше потребують ті, хто на передовій захищає Україну та її незалежність.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *