Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сертифікати на універсальні навчальні тренінгові тири “UNITS” передали для ліцеїв Надвірнянського району

Сертифікати на універсальні навчальні тренінгові тири “UNITS” передали для ліцеїв Надвірнянського району. Від тепер старшокласники Надвірнянщини на уроках “Захисту України” навчатимуться стрільбі на безпечних інтерактивних системах.
Захід відбувся в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї. Цей курс вивчають в 10–11 класах українських шкіл. Його головна мета — вивчення та удосконалення навичок щодо військово-патріотичного виховання. У результаті учні мають набути знання, практичні вміння, необхідні для застосування в екстремальних природних, техногенних, воєнних та соціальних умовах, які постійно змінюються.

Ці системи є мобільними та складаються з: мультимедійного обладнання, програмного забезпечення і зразків озброєння (пістолету й автомату).

Долучилися до заходу голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський, голова районної ради Олександр Кеніз, голови територіальних громад, керівники відділів освіти та директори ліцеїв.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *