Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сервіси Міністерства доходів


         Сьогодні Міністерство доходів і зборів України це профісійна організація, яка надає високоякісні послуги.


         Сьогодні Міністерство доходів і зборів України це профісійна організація, яка надає високоякісні послуги.
         Впровадження електронних сервісів дає можливість  оперативно та безкоштовно надавати ряд адміністративних послуг для платників. Загалом перелік таких адмінпослуг містить 55 найменувань та затверджений відповідним наказом Міністерства. З повним переліком усіх адміністративних послуг, які надаються Міністерством доходів і зборів та його територіальним органами, можна ознайомитися на сайті Міндоходів http://minrd.gov.ua/diyalnist-/katalog-poslug/informatsiya-pro-administrativni-poslu/.
         У інформації щодо оподаткування, яку отримує платник через мережу «Інтернет», ЗМІ не завжди легко зорієнтуватися і щоб допомогти йому у цьому в ДПІ у Надвірнянському районі два роки працює Центр з обслуговування платників податків. Основні функції якого створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повної і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів; надання їм комплексу послуг з отримання дозвільних документів, довідок, податкових консультацій; удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб'єктів господарювання; забезпечення швидкого доступу платника до інформації. За перше півріччя Центром обслуговування податків надано більше 2600 послуг. Отже запрошуємо до центру!
         З метою подолання проявів корупції в наших органах та ліквідації перешкод, що заважають провадити підприємницьку діяльність, усунення труднощів у спілкуванні із посадовими особами нашої служби для платників створений новий ефективний сервіс „Пульс Міністерства доходів і зборів України”. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *