Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шановні колеги!Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформуємо про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом  «Енергоефективність і відновлювальні джерела енергії у цивільному і комерційному будівництві». 


Термін стажування: з 20 січня до 20 лютого  2016 року. 

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 4 грудня 2015 року. 

Програма стажування розроблена для фахівців у галузі цивільного і комерційного будівництва. Кандидати на участь у Програмі мають займати посади із значним рівнем відповідальності та мати досвід роботи у даній галузі. Програма буде проходити англійською мовою з перекладом на російську. Учасники повинні вільно володіти або англійською, російською мовою.

Колишні випускники програми SABIT не можуть подавати документи на Програму. 

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США.

Учасникам Програми Уряд США організовує і сплатить переліт із Києва до США і з США до Києва, проживання, програму учбових занять, послуги перекладачів у робочій години, медичну страховку і стипендію у розмірі 400 доларів США для оплати харчування і на непередбачувані витрати на весь термін стажування. 

Групове тритижневе стажування починається з тижня теоретичних занять, які можуть включати в себе семінари за нормативами, законодавству, стандартами, сертифікацією, складанню бізнес-планів, міжкультурними комунікаціям і виробничих майданчиків, зустрічі з різними представниками будівельної галузі США, які використовують енергоефективні  будівельні технології або джерела відновлювальної енергії у своїх будівельних проектах. 

Промислове будівництво не буде основним фокусом програми. 

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1. 

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо спрямовувати до координатора програми у Києві Наталії Шкнеєвої з 23 листопада 2015 року за координатами :

Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov

Тел. +38 044 5215222

Мобільний: +38 0952740215

Заповненні Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з заповнення, надсилати за вказаними координатами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *