Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шановні нафтовики, бурильники, працівники нафтогазопереробної промисловості Надвірнянщини!Щиро вітаю Вас з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України – професійним святом, яке для мешканців нафтозаговидобувних населених пунктів району є воістину загальнонародним, бо чи не кожна родина відзначає цей день.


Дорогі друзі! Ви щодобово, за будь-якої погоди – на трудовому посту. Тож невпинно триває видобуток нафти й газу на теренах нашого краю, з року в рік наповнюючи бюджет району, хоча й не все просто сьогодні складається у вашій галузі – мають місце суб’єктивні й об’єктивні чинники. Але, переконані, ці труднощі тимчасові, ми спільними зусиллями їх здолаємо.


Щиро дякую Вам за вашу непросту самовіддану працю, високий професіоналізм і відповідальне ставлення до справи. Нехай і надалі Ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки, зміцнення енергетичної незалежності нашої держави!


Зичу від усієї душі Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту, професійної впевненості і нових трудових звершень!

З повагою
голова районної
державної адмінністрації                                                           Олександр Кеніз 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *