Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шановні працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз»!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого  професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості та з нагоди 60-ї  річниці з часу заснування  НГВУ «Надвірнанафтогаз». Бажаємо працівникам підприємства міцного здоров`я, добробуту, успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів та нових здобутків, Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху! Нехай наші партнерські й дружні відносини й надалі будуть такими ж міцними та плідними. 
Діяльність підприємств нафтовидобувного комплексу є основою розвитку економіки нашої держави та району, надійним джерелом енергозабезпечення потреб населення, виробничого сектора та інфраструктури. На  підприємстві НГВУ «Надвірнанафтогаз» працюють висококваліфіковані спеціалісти, справжні професіонали, патріоти своєї справи.  Впевнені, що їм під  силу впоратись з усіма негараздами дня сьогоднішнього, примножити славу та кращі традиції своїх галузей, а головне, бути надійними захисниками енергетичної безпеки нашої країни.
Колектив, профспілковий комітет НГВУ «Надвірнанафтогаз» під керівництвом Володимира Чуприни з перших днів проведення АТО підтримує українських воїнів. Нафтовики неодноразово надавали фінансову допомогу, паливно-мастильні матеріали, транспорт, продукти харчування, одяг, засоби гігієни та все найнеобхідніше бійцям на передову.
У нелегкий для нашої країни час коли в державі кожного дня відбуваються зміни так і на підприємстві виникають виробничі труднощі ми висловлюємо  Вам свою підтримку у захисті законного права на працю.
 
Сімейного благополуччя та Мирного неба!  
  
       
З повагою
голова районної
державної адміністрації                                                               Олександр Кеніз
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *