Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування сьогодні і на майбутнє – найближча до людей і їхніх турбот владна самоор­ганізація.

Місцеве самоврядування сьогодні і на майбутнє – найближча до людей і їхніх турбот владна самоор­ганізація.
Вона є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органам місцевого самоврядування уготована висока честь і відповідальна місія об'єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Надвірнянщину і всю Україну щасливими і багатими.
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучати­ся до участі в управлінні регіональними і державними справами.
З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району і держави в цілому.
Бажаємо від щирого серця землякам – усім, хто працює на благо територіальних громад міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.
 
 
З повагою
Голова районної                 
державної адміністрації                                                                                Михайло Іваночко
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *