Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ЩОДО НАПРАВЛЕННЯ ЗАПИТІВ ОРГАНАМИ ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЇ ПІДКОНТРОЛЬНИМ УСТАНОВАМ

Останнім часом встановлено випадки неправомірного збирання інформації невстановленими особами від імені ГоловКРУ України шляхом направлення до підприємств, установ та організацій запитів про надання інформації на електронну адресу на підробних бланках ГоловКРУ. Про це на брифінгу для журналістів повідомив начальник Верховинської обєднаноїдержавної фінансової інспекціїРоман Іванович Ванівський, який в звязку з цим  роз’яснив наступне.
Для обслуговування державних установ та організацій України, що здійснюють свою діяльність у відповідності до чинного законодавства України,  призначений домен GOV.UA. Зважаючи на це електронні адреси Держфінінспекції зареєстровані на вказаному домені, а саме   Державної фінансової інспекції України – postmast@dkrs.gov.ua,  Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області – main@dfi.if.gov.ua., Верховинської об’єднаноїдержавної фінансової інспекції820@dfi.if.gov.ua.
Право підпису на офіційних документах мають начальник або заступники начальника відповідної Держфінінспекції.
Органи Держфінінспекції не використовують бланки неіснуючих на сьогоднішній день установ – ГоловКРУ України, КРУ в Івано-Франківській області, а також КРВ у Верховинському, Косівському районах та Надвірнянського РР КРВ.
Наприкінці минулого року, нагадав Роман Іванович,відповідно до Указу Президента України від 09.12.2010 №1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» ГоловКРУ України реорганізовано у Державну фінансову інспекціюУкраїни, а згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20.07.2011 №765 «Про утворення територіальних органів Державної фінансової інспекції» КРУ в Івано-Франківській області реорганізовано у Держфінінспекцію в Івано-Франківській області.
У рамках реорганізації у складі Держфінінспекції в області утворено 5 територіальних структурних підрозділів, одним з яких є Верховинська об’єднана державна фінансова інспекція, яка створена шляхом реорганізації КРВ в Верховинському,  Косівському районах та Надвірнянського РР КРВ.
Але не дивлячись на організаційні зміни,  функції та завдання не змінилися, і надалі залишаються здійснення контролю за витрачанням коштів і матеріальних цінностей, їх збереженням, станом і достовірністю обліку і звітності в органах виконавчої влади, державних фондах, бюджетних установах і у суб'єктів господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно.
         На завершення, Роман Ванівський звернув увагу, що у разі надходження до підконтрольних установ, підприємств і організацій від органів Держфінінспекції запитів, що не відповідають вищезазначеним вимогам, доцільно про такі запити проінформувати Держфінінспекцію в Івано-Франківській області або Верховинську об’єднанудержавну фінансову інспекцію.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *