Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Щодо оптимізації районних управлінь

    Наприкінці грудня 2015 року уряд ухвалив рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь шляхом їх злиття або перейменування. Відповідно до цього рішення, 279 територіальних (районних) управлінь буде об’єднано в 121.

    Наприкінці грудня 2015 року уряд ухвалив рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь шляхом їх злиття або перейменування. Відповідно до цього рішення, 279 територіальних (районних) управлінь буде об’єднано в 121.
     Згідно даного рішення на базі управління Пенсійного фонду України в Надвірнянському районі та управління Пенсійного фонду в м. Яремче буде створене Надвірнянське об’єднане управління Пенсійного фонду України з центром у м. Надвірна.
      Безумовно у суспільстві виникають запитання, для чого потрібно об’єднувати районні управління і що це дасть людині й державі?А часом навіть поширюються чутки про те, що у зв’язку з такою реорганізацією в окремих районах ліквідують управління Пенсійного фонду і пенсіонерам доведеться їхати за десятки кілометрів для вирішення своїх пенсійних питань.
   Насправді таке об’єднання є суто організаційним і його мета покращити якість управління в пенсійній системі. Мова не йде про ліквідацію органів Пенсійного фонду в районах чи містах. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання.
   Головною одиницею обслуговування громадян стає точка надання послуг (фронт – офіс), яка розташована не тільки за місцем знаходження управління Пенсійного фонду, а і в центрах територіальних громад ( якщо у громадян є таке бажання). Об’єднання кількох управлінь в одну юридичну особу не тільки не зменшить, а навпаки, збільшить доступність пенсійних послуг. Зміст і якість цих послуг буде залежати від кваліфікації спеціалістів.
     Об’єднання кількох управлінь в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які обслуговують пенсіонерів, а оптимізовано буде лише керівний склад.
    Отже, оптимізація органів Пенсійного фонду – це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення, головною його метою і критерієм оцінки є схвальні відгуки громадян щодо якості наданих послуг.
 
 Начальник управління Пенсійного фонду
 в Надвірнянському районі
                                                                                                                                         І.Р.Пацак

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *