Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Щорічний фестиваль творчості дітей з особливими потребами” Ти не – не один”.

  

  
  
4 червня 2015 року в районному будинку культури відбувся щорічний фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Ти – не один».  У цьому заході взяли участь 103 вихованці навчальних закладів району з розумовими та фізичними вадами.

В рамках фестивалю відбувся концерт, учасниками якого стали 33 дитини, які співали пісні, декламували вірші, читали гуморески, танцювали.
З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Василь Попович, заступник міського голови Василь Василенко.  Вітаючи учасників заходу, Богдан Зеленчук подякував усім, хто зміг згортуватися і сприяти проведенню фестивалю та відзначив силу духу та ентузіазм його учасників.
 
  

Цікавою та вражаючою була виставка творчих робіт учнів з обмеженими можливостями. 19 юних обдарувань представили свої роботи з бісеру, вироби з дерева, паперу, вишивки, малюнки. Учасники концерту та виставки отримали подарунки, грамоти та грошову винагороду в розмірі 200 гривень.
10 дітей з особливими потребами отримали матеріальну допомогу на лікування (по 1000 грн. на кожного). Фестиваль організований відділом освіти Надвірнянської РДА.

Всі ці дітки співали, танцювали, жартували, раділи і вірили, що вони дійсно не одні. З ними всі ті, хто готовий їм допомагати не тільки на словах, а предметно, безпосередньо торкаючись рукою допомоги кожного конкретного болю.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *