Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ще один спортивний майданчик на Надвірнянщині

В с. Молодків Надвірнянського району відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Участь в урочистостях взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, керівник апарату районної державної адміністрації Микола Кравчук, депутати районної ради, духовенство, керівники окремих структурних підрозділів РДА, меценати, громадськість села та педагогічний і учнівський колективи Молодківської ЗОШ І-ІІІ ступенів на території якої і функціонуватиме майданчик.
Відкриття спортивного майданчика є знаковою подією для цього сіла. Адже багато юнаків та дівчат проявили себе у різних видах спорту. Молодь бере участь у турнірах різних рівнів, тож сучасні майданчики зі штучним покриттям дозволять їм ще активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні. Духовенство села освятило спортивну споруду, а після освячення майданчика представники влади забивали перші голи у ворота.
Богдан Зеленчук та Ігор Писклинець подякували громаді с. Молодків, активним людям, меценатам, які доклали для цього максимум зусиль та нагородили їх спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.
«Бажаю вам приділяти якомога більше часу для занять спортом та фізичною культурою, адже спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті. А діти, сильні тілом та духом – це запорука успішного майбутнього нашої країни. Дякую усім, хто долучився до облаштування цього спортивного поля. Нехай воно прослужить вам на користь та допомагає активно та цікаво проводити своє дозвілля якомога довше», – звернувся до присутніх Богдан Зеленчук.
Переконаний, що подібні об’єкти є невід’ємною складовою фізичного розвитку дітей. Тож віднині учні Молодківської школи зможуть активно тренуватися та покращувати власне здоров’я».
Відкриття спортивного майданчика стане у нагоді не лише задля проведення занять із фізичного виховання, й футбольних ігор. Окрім, щирих побажань керівництво району привезло дітям подарунки – футбольні м’ячі.
Сільський голова Степан Івасик подякував усім хто долучився до будівництва спортивного майданчика та став першим воротарем, який намагався зловити м’ячі представників влади.
Цього ж дня відбувся турнір з міні-футболу присвячений відкриттю майданчика, в якому взяли участь дитячі команди села, команди керівництва району та активу села. Нагадаємо, що даний майданчик споруджений за кошти районного бюджету.

 

 

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *