Ще шість позашляховиків вирушили з Надвірнянщини на передову
5 позашляховиків та 1 мікроавтобус марки Volkswagen передали на передову з Надвірної. Транспорт освятили та наповнили продуктами харчування, засобами гігієни та всім необхідним, чого потребують на сьогодні бійці.
Автомобілі закупили завдяки підприємцям краю. Їх вклад у підтримку нашої армії є неоціненним. Люди одразу відгукнулися на запит керівництва району та міста.
«Ці автомобілі ефективні, мобільні та швидкісні. І це лише невелика частина того, чим ми можемо допомогти ЗСУ. Ми всією громадою продовжимо підтримувати українських захисників. Машини передадуть територіальній обороні з Надвірнянщини», – зазначив голова Надвірнянської РВА Володимир Пасько.
Наразі автівки вже вирушили на фронт.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_2145-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_2112-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_2114-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_2119-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_2128-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_2133-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_2155-300x225.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/IMG_2158-300x225.jpg)
0 Коментарі