Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ще три банки стали партнерами єВідновлення

Програма єВідновлення допомагає українцям відновлювати домівки, які постраждали від російської агресії. Тепер картку для виплат можна відкрити також в Ощадбанку, Банку Восток та Банку Кліринговий Дім.

Як відкрити картку Відновлення 

До або просто під час заповнення заяви про отримання виплати в застосунку Дія. Відкривайте картку онлайн чи офлайн у відділенні банку. Далі Дія підтягне її автоматично — просто клікніть.

Як скористатися карткою

Подайте заяву про виплату єВідновлення за кілька кліків у Дії і отримайте кошти від держави. Розраховуйтеся за послуги з ремонту та будівельні товари в магазинах-учасниках програми. Дивіться перелік у своєму регіоні за посиланням https://erecovery.diia.gov.ua/participants.html

Вже 36+ тисяч заяв про єВідновлення українці відправили через Дію. 7+ тисяч заявників отримують кошти на загальну суму 580+ млн гривень. За ці гроші громадяни відновлюють домівки — купують будматеріали та ремонтують покрівлю, вікна, двері тощо.

Також картку єВідновлення можна відкрити в застосунку ПриватБанк, monobank, ПУМБ, А-Банк, Sense Bank, Райффайзен Банк, izibank, sportbank та Акордбанк.

Прозора та ефективна відбудова в Дії

Послугу єВідновлення розроблено Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України спільно з Міністерство цифрової трансформації України за підтримки проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах і Світового банку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *