Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Щотижнева нарада із головами територіальних громад району

Сьогодні під керівництвом начальника районної військової адміністрації Петра Хмельовського відбулася щотижнева нарада із головами територіальних громад району.
Присутні розглянули та обговорили ряд важливих питань, зокрема, щодо виконання мобілізаційних завдань та поставки техніки для забезпечення потреб ЗСУ, підтримки добровольчого формування району та організації занять з базової підготовки громадян до національного спротиву, стану обслуговування доріг району в зимовий період та перспективи розгортання виробничих потужностей одного з підприємств області на території району.

Розгортання виробничого підприємства дасть додаткові робочі місця та підсилить економіку району у цей складний період .
Згідно з доповіддю директора Надвірнянської філії АТ “Прикарпаттяобленерго” «ПІВДЕННА” Дмитра Буняка, ситуація в енергетиці наразі теж під контролем. На сьогоднішній день енергетики також мають надію, що люди будуть максимально зі світлом.

Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Петро Хмельовський подякував всім, хто долучається до підтримки та допомоги Збройним Силам України та наголосив, що потреба в транспортних засобах є постійною.
За результатами засідання дані відповідні доручення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *