Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шкільний автобус для Пнівської ЗОШ |-||| ст.

Сьогодні обласною державною адміністрацією проведено урочисте вручення шкільних автобусів.
Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та  депутати обласної ради Руслан Осташук та Василь Сенатович, а також начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов взяли участь в передачі працівникам закладів освіти районів та об’єднаних територіальних громад області 17 автобусів. Зокрема, шкільні автобуси передано Пнівській ЗОШ І-ІІІ ст. та навчальним закладам Делятинської селищної ради ОТГ.
Посадовці оглянули транспортні засоби та поговорили з водіям щодо їх якості. Всі автобуси вітчизняного виробництва. Вартість одного 1 млн. 836 тисяч гривень. За словами голови облдержадміністрації Олега Гончарука, їх отримають сім районів і п’ять ОТГ області: Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Надвірнянському, Снятинському районам по одному автобусу, Рогатинському та Тисменицькому районам по два. Також по одному автобусу отримали Брошнів-Осадська, Витвицька, Дзвиняцька, Делятинська, Заболотівська, П’ядицька, Тлумацька та Яблунівська об’єднані територіальні громади.
За інформацією департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА, на даний час в області понад 13 тисяч учнів та близько трьох тисяч педагогічних працівників проживають за межею пішохідної доступності та потребують підвозу до місця навчання і додому.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *