Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Школярі Донецької області проводять зимові канікули в Надвірнянському районі

       Понад сто школярів зі східних регіонів проведуть тиждень зимових канікул в Надвірнянському районі, де відзначать Різдвяні свята, перейматимуть традиції та звичаї Західної України.

       Понад сто школярів зі східних регіонів проведуть тиждень зимових канікул в Надвірнянському районі, де відзначать Різдвяні свята, перейматимуть традиції та звичаї Західної України.

     3 січня 2015 року в Івану-Франківську представники райдержадміністрації зустріли дітей. Гостей поселили в таких населених пунктах району: Битків, Пасічна, Пнів, Лісна Тарновиця, Перерісль, Тисменичани, Фитьків, Цуцилів та м. Надвірна.
     Згідно плану перебування дітей в районі, 5 січня біля ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 керівництво району та міста привітали дітвору і запросили на екскурсію до курортного центру Яремча, де школярі мають можливість побачити красу зимових Карпат.
    "Думаю, діти мають поїхати додому з хорошою згадкою про наш край та з любов’ю до тих людей, які їх приймали, знатимуть, що Схід і Захід – разом, це одна Україна”, – сказав перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький.
     Учениці 10 класу Анастасія, Олена та Софія із Костянтинівки, Донецької області розповідають, що вперше подорожують Україною, раніше не доводилося їздити, тим паче так далеко.  За словами дівчат: «Нам тут дуже подобається, люди тут привітні і щирі. Родини в яких ми проживаємо зустріли нас, як рідних». Та висловили сподівання, що відпочинок пройде вдало, а свята будуть веселими і цікавими.
    «Ми приїхали в очікування чарівного Різдва, – зауважує вчитель української мови м. Костянтинівка Донецької області Наталія Бойко. – Особисто я на Прикарпатті вперше, їхала з великою радістю. Наше місто Костянтинівка зараз підконтрольне українським військовим. В місті нині спокійно, хоча й досі стоять блок-пости на околицях міста. Діти їхали з гарним настроєм, цілу дорогу вивчали колядки».
      «Сьогодні діти відвідають м. Яремче, для них підготовлена програма. Діти хочуть побачити гори в першу чергу і це ми для них організовуємо. Завтра і після завтра діти будуть залишатися в сім’ях, де матимуть змогу побачити наші традиції, почути колядки. Також для дітей буде організовано концерт та урочистості в обласному драматичному театрі в м. Івано-Франківську. Крім того планується 8-9 січня відпочинок в туристичному комплексі «Буковель»,- повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький.      

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *