Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шляхи наповнення споживчого ринку області товарами місцевих виробників


       Про шляхи наповнення споживчого ринку області товарами місцевих виробників, йшлося на колегії Івано-Франківської ОДА.


       Про шляхи наповнення споживчого ринку області товарами місцевих виробників, йшлося на колегії Івано-Франківської ОДА.

В Івано-Франківську область завозяться значні обсяги продуктів, які в достатній кількості вирощуються та виробляються на території Прикарпаття, через це виникають проблеми з реалізацією товарів у місцевих виробників.

Зокрема вони нарікають на проблеми з входженням їхньої продукції у супер- та гіпермаркети Прикарпаття, непорозуміння з місцевими органами самоврядування щодо виділення земельних ділянок для встановлення малих архітектурних форм та організації мережі фірмової торгівлі, а також складність постачання харчової продукції до закладів освіти, охорони здоров’я і соціальної сфери.

Голова ОДА Михайло Вишиванюк наголосив, на необхідності сприяння місцевим виробникам та зауважив, що вирішити проблему збуту продукції  можна за рахунок збільшення кількості сільськогосподарських обслуговуючих кооператів.

«Потрібно працювати над збільшення кількості кооперативів, щоб кожен селянин не думав, чи варто щось вирощувати, якщо нема де продати. Якщо господар буде впевнений, що його продукцію забере заготівельний кооператив, то буде вирощувати якомога більше»,-  вважає Михайло Вишиванюк.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Василь Плав’юк наголосив, що «ми не проти завезення продуктів харчування з інших регіонів, проте необхідно підтримати нашого власного товаровиробника, використовуючи гасло "Обираймо українське, купуймо прикарпатське".

Рішенням колегії  головам районних державних адміністрацій рекомендували прийняти відповідні  цільові програми з фінансової підтримки місцевих товаровиробників шляхом надання часткової компенсації відсотків за кредитами та реалізації програм мікрокредитування через кредитні спілки області на умовах фінансування, а департаменту агропромислового розвитку спільно з керівниками РДА створити кооперативи у кожному районі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *