Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шоста хвиля мобілізації триває

  
  

  
  

23 липня, під керівництвом голови Надвірнянської районної державної адміністрації Олександра Кеніза, голови Богородчанської районної державної адміністрації Ярослава Паранюка, обласного військового комісара Володимира Ярмошука,  голів Надвірнянської і Богородчанської районних рад Василя Поповича і Михайла Головчука відбулась робоча нарада з питань   проведення  6-ї хвилі мобілізації. В нараді взяли участь перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, прокурор Надвірнянського району Назар Грицюк, начальник райуправління СБУ Олександр Дзем’юк, міський, селищні, сільські голови, керівники структурних управлінь і відділів РДА, підприємств, установ та організацій Надвірнянського і Богородчанського районів та     м. Яремче.
Основні акценти на важливості мобілізаційних процесів у регіоні поставив обласний військовий комісар Володимир Ярмощук, який наголосив на критичній ситуацій із мобілізацією в Надвірнянсько-Богородчанському об’єднаному районному військовому  комісаріаті, зауваживши, що під час попередніх хвиль мобілізації поставлений план завжди виконувався, а на сьогодні  показник виконуваності скоротився до 10 відсотків.
Заступник військового обласного комісара Олег Мороз зачитав інформаційну довідку про виконання заходів з мобілізації у Надвірнянсько-Богородчанському об’єднаному районному військовому  комісаріаті станом на 22 липня, зокрема, наголосив на тому, що є такі населені пункти, де не призвано жодної людини, зокрема, в Надвірнянському районі це такі населені пункти як Цуцилів, Чорні Ослави, Добротів, по одному військовозобов’язаному призвали Білі Ослави, Молодків,  в Богородчанському –  Кривець, Богрівка, Луквиця, а в  Яремчанській міській раді – Поляниця, Татарів.
Крім того, Олег Мороз наголосив, що проблемними питаннями, які виникали під час 6-ї хвилі мобілізації, є неможливість вручення повісток військовозобов’язаним, низька активність роботи сільських, селищних рад, неврегульованість правової бази (поняття опікунів і доглядачів), а також перебування великої кількості військовозобов’язаних за кордоном.
Слід зазначити, що військовий комісар  Олександр Матьошко Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного районного військового  комісаріату заявив про необхідність і юридичних,  організаційних, і зрештою, моральних змін у питанні мобілізації.   
Голова РДА Олександр  Кеніз наголосив, що на всі питання, які виникають в посадових осіб щодо мобілізації, працівники РДА, військового комісаріату, інших відповідних структур готові надавати предметну і фахову консультацію.      
Всі присутні акцентували увагу на необхідності пошуку конструктивних шляхів вирішення цієї ситуації.   
Нагадаємо, що 6-а хвиля мобілізації триватиме до 19 серпня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *