Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шукаймо роботу активніше

         

         
     З метою формування адекватного відношення безробітних до підходящої роботи, приведення власних зусиль та уявлень кожної окремої особи у відповідність з існуючим попитом на робочу силу Надвірнянським районним центром зайнятості  був проведений семінар з техніки пошуку роботи на тему: «Удосконалюй методи пошуку роботи» (третя сесія).
         За допомогою інтерактивних вправ: «Яку саме роботу я шукаю?», «Інвентаризація  власних умінь» учасники мали змогу розповісти про свої дії з пошуку роботи, спробували з‘ясувати причини непрацевлаштування кожного зокрема та обмінятися досвідом пошуку роботи, розповісти про методи і способи, які використовувалися кожним, проаналізували причини незайнятості кожного та намітили подальші дії з пошуку роботи тощо.
          Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних  Надвірнянського районного центру зайнятості Анжела Ментинська звернула увагу присутніх на ті фактори, які необхідно врахувати при пошуку роботи з орієнтацією на потреби місцевого ринку праці, зокрема на ті професії та спеціальності, які мають попит на ринку праці.
           Акцент заходу було поставлено на співбесіду з роботодавцем, бо саме від співбесіди між працедавцем та шукачем роботи часто залежить успіх працевлаштування. Опрацьовувалися питання сприяння успіху у співбесіді, визначенні основних правил поведінки під час співбесіди та спільними зусиллями намальований портрет «ідеального», з погляду роботодавця, працівника.
          При підведенні підсумків заходу А.Р Ментинська зауважила: «В умовах конкурентної боротьби за робоче місце людина, яка шукає роботу, повинна знати сучасні прийоми пошуку роботи та вміти їх ефективно використовувати при спілкуванні з потенційним роботодавцем, бо зусилля більшості з тих, хто шукає роботу, найчастіше закінчуються працевлаштуванням».
          В заході взяли участь 12 осіб.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *