Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Шукати роботу допомагає Надвірнянський районний центр зайнятості

     Можливість знайти роботу є у кожної людини, але для того, щоб отримати бажану роботу треба постійно займатися її пошуком.

     Можливість знайти роботу є у кожної людини, але для того, щоб отримати бажану роботу треба постійно займатися її пошуком.
     «Навіть у складних кризових умовах можна знайти гідну роботу – варто лише запастися терпінням та відповідними навичками пошуку»- з такими словами розпочала семінар з техніки пошуку роботи 09 лютого 2015 року Уляна Півторанюк.
«Дуже важко знайти гідне місце на ринку праці, де попитом користуються висококваліфіковані фахівці зі стажем роботи» – продовжувала розмову з безробітними фахівець. Особливо це відчуває молодь, яка не має спеціальності або досвіду роботи, жінки з малими дітьми чи особи перед пенсійного віку, що не можуть конкурувати зі своїми молодшими колегами.
Семінари навчають правильно підходити до пошуку відповідної роботи та поняття самої суті «відповідна робота», з використанням джерел вакансій, правило підходу до самопрезентації (написання портфоліо: резюме, супровідного та рекомендаційних листів).
На заході кожен зі присутніх заповнював бланк резюме, адже існує певне правило підходу до само презентації.  Про портфоліо: резюме, супровідний та рекомендаційний лист також проінформувала фахівець.
Одне з головних завдань фахівців центру зайнятості – активізація життєвої позиції безробітного до самого ставлення пошуку роботи. Адже багато непрацевлаштованих людей, особливо тих, хто довгий час перебуває на обліку у центрі зайнятості якоюсь мірою починають боятися роботодавців. Саме тому, фахівці ЦЗ і проводять з ними семінари і тренінги, спрямовані на подолання психологічних бар’єрів та на цілеспрямований пошук роботи.
      Завдання державної служби зайнятості – допомогти всім, хто звертається за пошуком роботи, знайти гідну роботу, психологічно підготувати до сприйняття такої необхідності в ринкових умовах як «потрібно-можу-хочу» і тим самим знайти своє місце у суспільстві.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *