Ситуація на території Надвірнянщини залишається стабільною і контрольованою
З 10 травня на території Івано-Франківської області скоротили тривалість комендантської години. Цей час становить з 23:00 до 5:00. Таке рішення ухвалили на засіданні оперативного регіонального штабу, про це повідомив начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько.
Окрім того посадовець закликав жителів району не нехтувати сповіщеннями повітряної тривоги, а негайно прямувати в укриття. Володимир Пасько звернувся до громадян з проханням не порушувати комендантську годину та дотримуватись усіх правил безпеки. За словами голови районної військової адміністрації ситуація в районі стабільна та контрольована.
0 Коментарі