Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ситуація на території Надвірнянщини залишається стабільною і контрольованою

Сьогоднішня ніч на Надвірнянщині пройшла спокійно, за виключенням оголошення повітряної тривоги. Це було пов’язано з тим, що був сигнал протиповітряної оборони щодо можливості атаки зі сторони Білорусі. В районі ситуація контрольована. Про це повідомив начальник районної військової адміністрації Володимир Пасько.

Величезна подяка людям, які відчувають потребу захищати рідну державу і не бояться зустріти ворога. Величезна повага Президенту України, який об’єднав світ у боротьбі зі злом. Перемога буде за нами!», – зазначив Володимир Пасько.

Окрім того, він закликав громадян поставитися з розумінням до можливого підвищення цін на продукти, ускладненої логістики і до можливих незручностей, пов’язаних з воєнним станом.

Нагадуємо, що задля безпеки громадян з 25 лютого в місті та на території району запроваджено комендантську годину з 22:00 до 07:00. Поліцейські наряди перевіряють у громадян посвідчення особи, яке кожен повинен мати з собою, та відповідні перепустки, які дають право перебувати на вулицях та в громадських місцях у комендантську годину. Виходити на вулиці і перебувати в громадських місцях можуть поліцейські, медики, волонтери, військові, та люди, які відповідають за безпеку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *