Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Складання резюме “Основні помилки”

Надвірнянським районним центром зайнятості 14 березня 2017 року був проведений семінар для безробітних на тему: «Складання резюме. Основні помилки». Фахівець центру зайнятості наголосила, що резюме повинно слугувати “візитною картою”, тому до його складання потрібно віднестися дуже відповідально. Правильно побудоване резюме збільшує шанси зацікавити роботодавця власною кандидатурою і отримати запрошення на співбесіду.

Надвірнянським районним центром зайнятості 14 березня 2017 року був проведений семінар для безробітних на тему: «Складання резюме. Основні помилки». Фахівець центру зайнятості наголосила, що резюме повинно слугувати “візитною картою”, тому до його складання потрібно віднестися дуже відповідально. Правильно побудоване резюме збільшує шанси зацікавити роботодавця власною кандидатурою і отримати запрошення на співбесіду. Існують певні стандарти підготовки резюме, завдяки яким воно стане успішним.
          Іванна Зінченко — фахівець 1 категорії з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних показала приклади різноманітних резюме, розповіла як його складати та присутні мали можливість переглянути відео. «Склавши резюме, спробуйте подивитися очима роботодавця, якому Ви його адресуєте»- акцентувала фахівець. 
        Учасники семінару визначили часті помилки при складанні резюме, а саме: бракує конкретики у формуванні в пункту “мета”, відсутність або неточна хронологія трудової біографії і т.д., адже  уміти правильно презентувати себе – одна із вимог сьогодення.
 
 
 
Іванна Зінченко
фахівець 1 категорії
з питань зайнятості
відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського РЦЗ
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *