Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Служба у військовому резерві

На даний час професія військовослужбовця є напевно найактуальнішою для чоловіків, які не тільки шукають роботу, але й вважають своїм обов’язком стати на захист Батьківщини.Саме з такою  метою Надвірнянським районним центром зайнятостіспільно з Надвірнянсько-Богородчанським ОРВК 7листопада 2014 року проведено інформаційний семінар-презентацію професії на тему «Служба у військовому резерві» за участюпредставника районного військового комісаріату, Андрія Левицького.
Головний спеціаліст відділу надання соціальних послугНаталія Андрійович ознайомила присутніх з темою і метою заходу та наголосила на важливості військової підготовки на сьогодні.
Андрій Левицький розповів про основні аспекти служби у військовому резерві. Детально зупинився на поданні відповідних документів  та медичному обстеженні щодо встановлення ступеня придатності до служби. Виділив основні переваги служби у військовому резерві: грошова винагорода у відповідності із військовим званням; відшкодування  компенсації за проїзд до місця проходження зборів; збереження робочого місця на весь період виконання обов’язків служби.
ДиректорНадвірнянського районного центру зайнятості Володимир Петрішак зазначив, що кожен повинен дбати про ріднуБатьківщинуі бути готовим стати на її захист.Тому проходження даних зборів і дає можливість набути певну військову підготовку.
Наталія Андрійович,  підвівши підсумок заходу, подякувала присутнім за активну участь в заході, надала координати та контакти  комісаріату.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *