Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Службою зайнятості області підведено підсумки роботи

25 лютого 2020 року проведено нараду з директорами філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Івано-Франківського міського центру зайнятості, Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. В роботі наради взяли участь голова Косівської райдержадміністрації Петро Іванишин, голова Косівської районної ради Петро Ванджурак.
Директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк наголосив: «Наше основне завдання – допомога роботодавцю у вирішенні його кадрових питань. Ми можемо посприяти йому як у підборі кадрів, так і у підготовці персоналу шляхом проведення професійного навчання. Нововведення в службі зайнятості щодо обслуговування клієнтів, а саме: кар’єрні радники та консультанти роботодавця, дають позитивний результат. Таким чином збільшилась кількість працевлаштованих з числа безробітних та збільшилась кількість роботодавців, які співпрацюють з службою зайнятості».

Він поінформував про підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області за 2019 рік та результати роботи у січні 2020 року. Також В.Цимбалюк визначив перспективні напрями діяльності на поточний рік: надання якісних соціальних послуг роботодавцям та шукачам роботи, ефективна робота електронних сервісів служби зайнятості та інститутів кар’єрного радника та консультанта роботодавця.
Про впровадження в роботу Служби зайнятості області Інституту «Консультант роботодавця» доповів заступник директора обласного центру зайнятості Тарас Басюга. Григорій Горбаль, заступник директора обласного центру зайнятості, надав інформацію про роботу служби зайнятості області в об’єднаних територіальних громадах.

Учасники наради відвідали Коломийську міськрайонну та Косівську районну філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та ознайомились з роботою працівників, розміщення секторів, умовами праці. Їхнім керівникам дано доручення щодо покращення роботи по наданню послуг клієнтам служби зайнятості.
В с.Нижній Вербіж Коломийського району учасники наради відвідали підприємство ТзОВ «Бравомікс», яке займається виробництвом фасадних декоративно-оздоблювальних матеріалів, ознайомилися з його роботою та вивчили напрями співпраці підприємства з Коломийською міськрайонною філією.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *