Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Соціально-психологічне відновлення військовослужбовців та допомога їх сім’ям є сьогоднішнім пріоритетом, – Людмила Сірко

Сьогодні під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко відбулася нарада щодо участі прикарпатських фахівців у пілотному проєкті соціального відновлення військовослужбовців та членів їхніх сімей. У заході взяли участь керівники та працівники департаментів соціальної політики, охорони здоров’я, освіти і науки ОДА та обласного центру соціальної служби.

Зауважувалося, що програма соціального відновлення передбачає десятиденний відпочинок військового із сім’єю у супроводі військових, соціальних працівників та психологів. Таку програмуй було апробовано цьогоріч у березні (охоплено 40 сімей військовослужбовців).

Йшлося про формування мульдисциплінарної команди прикарпатських фахівців проєкту, у якій працюватимуть психологи, фахівці з соціальної роботи та соціальні педагоги. А головне їх завдання – це сприяння фізичному та психологічному відновленню учасників цього проєкту, налагодження взаєморозуміння між військовими та їхніми близькими, адаптація їх до цивільного життя.

«У теперішній важкий для України час багато її захисників отримують поранення різного ступеня важкості. Їм надається перша медична кваліфікована й спеціалізована допомога у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах. Але важливе значення має і психологічна реабілітація військовослужбовців задля можливості повноцінно працювати й жити в суспільстві, – зауважила Людмила Сірко. – Соціально-психологічне відновлення військовослужбовців та допомога їх сім’ям є сьогоднішнім пріоритетом».

Під час наради також обговорювали питання залучення фахівців громадських та благодійних організацій щодо участі у цьому проєкті.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *