Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сьогодні 163 річниця від Дня народження Івана Франка

Іван Франко – приклад невтомної боротьби за національну розбудову, українську державність, соціальну справедливість, приклад того, як розум і воля однієї людини здатна вплинути на зміни в історії народу.
І сьогодні Франко – наше натхнення й опора. Щоб захистити незалежність України та протистояти російській агресії, треба по-франківськи «не ридать, а здобувати, хоч синам, як не собі, кращу долю в боротьбі». Як прибічник української єдності та соборності Франко наставляв: «Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів».
Шановні друзі!
Ще раз вдумаємося в слова Івана Франка: “Як син селянина-русина, відгодований чорним селянським хлібом, працею твердих селянських рук, почуваю обов’язок панщиною всього життя видряпатись на висоту, де видно світло, де пахне воля, де існують вселюдські ідеали”. Як співзвучно це бажання нинішнім мріям кожного українця.
Тож думаймо про Україну, творімо, працюймо і живім для неї, для її сьогодення і для майбутнього так, як думав, творив, працював і жив для неї Іван Франко!

З глибокою повагою
Колектив Надвірнянської районної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *