Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сьогодні, 18 травня, вшановуємо День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Нелюдський акт депортації призвів до незліченних жертв. Протягом кількох днів цілий народ позбавили Батьківщини. В ешелонах смерті, у місцях спецпоселень загинули тисячі безневинних людей. Було знищено цілі родини.

Російська окупація призвела до великого занепаду культурного життя на півострові, знищено багато історичних та архівних документів. Лише після розпаду Радянського Союзу кримські татари почали повертатися додому – до рідного Криму.

Через стільки років російська вбивча машина знову забрала сотні життів корінних жителів Криму та право проживати на українському півострові.

Сьогодні у Надвірнянському районі приспущені прапори. Надвірнянщина, як і вся Україна, вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. 79 років тому, звинувативши у неіснуючих злочинах, за три дні радянський режим зламав долі близько 200 тисяч кримських татар. Їх виселили з Криму. Майже половина – загинули.

Вічна пам‘ять жертвам геноциду кримськотатарського народу. Вічна пам‘ять усім невинним жертва paдянcького та paшиcтcького режимів.

Памʼятаємо всіх і повернемо усі наші землі!

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *