Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Сьогодні вся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера

5 грудня світ відзначає Міжнародний день волонтера, встановлений 1985 року резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй з метою спонукати людей брати участь у діяльності в ім’я економічного і соціального розвитку.
Україна — країна волонтерів, адже понад 80% українців у тій чи іншій формі взяли і продовжують брати участь у волонтерському русі. Надзвичайного значення український волонтерський рух набув від початку збройної агресії російської федерації у 2014 році. Відтоді численні волонтери зосередили свою діяльність на допомозі постраждалим від військових дій на сході України — як тим, хто лишався у небезпечних районах, так і внутрішньо переміщеним особам.

“Волонтери завжди поруч. Вдячний кожному, хто допомагає українцям – ви віддаєте себе іншим. Війна згуртувала усіх. Успіхи оборони ЗСУ – це спільна заслуга. Дякую волонтерам з усього світу, які також стали на захист нашої держави і наших людей. За тонни гуманітарної допомоги, за устаткування для ЗСУ. За те, що лікуєте поранених і навчаєте військових. За те, що небайдужі”, – зазначив начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *