Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Спільною молитвою до Пресвятої Богородиці в Івано-Франківську відзначили День Соборності України

22 січня в обласному центрі Прикарпаття на площі Андрея Шептицького пройшов спільний екуменічний молебень за мир та припинення війни в Україні.
У велелюдному зібранні взяли участь духовенство та вірні Церков традиційних конфесій, релігійних організацій Івано-Франківщини, представники органів влади, народні депутати України, молодь, жителі та гості Прикарпаття.

Розпочалася Молитва з процесійної ходи з чудотворними іконами Матері Божої з церков і монастирів Прикарпаття.

Після виконання гімну України присутні звершили «штурм на небо» – спільну молитву до Пресвятої Богородиці за мир в Україні, єдність та злагоду в суспільстві.

До учасників зібрання з промовами звернулися правлячий митрополит Івано-Франківської митрополії Української греко-католицької церкви, архієпископ Володимир Війтишин, митрополит Іоасаф Івано-Франківський і Галицький Православної церкви України, єпископ-помічник Львівського єпископа Едвард Кава Львівської архідієцезії Римсько-Католицької церкви України.

Священнослужителі висловили велику втіху від спільної молитви представників різних конфесій у День Соборності України та наголошували на необхідності єднання задля миру, порозуміння між людьми незалежно від їх віросповідання та політичних поглядів, за припинення кровопролиття та процвітання держави.

«День Соборності України – це свято, що нагадує нам про непорушну єдність українських земель у вільній державі, символізує єдність українців незалежно від політичних поглядів, національності та віросповідання. І ми будемо робити все від нас залежне, щоб об’єднати людей у Молитві за єдність і припинення війни в Україні», – звучало у промовах виступаючих.

Завершилося святочне дійство виконанням церковного гімну «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *