Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Співпраця з підприємствами, які здійснили релокацію

Спільна, системна і ефективна взаємодія служби зайнятості з соціальними партнерами є запорукою успішного працевлаштування шукачів роботи та безробітних.

Директор Косівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Віталій Кічеряк провів робочу зустріч із виконавчим директором ТОВ «Вандра РАГЗ ткацьке ательє» Світланою Прохорчук та начальником відділу промоції, зв’язків та економічного розвитку Косівської міської ради Роксоланою Мартинюк.

Було обговорено питання співпраці із працевлаштування безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості на підприємство ТОВ «Вандра РАГЗ ткацьке ательє», яке евакуйовується з Херсонської області в місто Косів.

Наголошено про можливості служби зайнятості в підборі кваліфікованих кадрів, навчанні, перенавчанні та підвищенні кваліфікації безробітних громадян на замовлення роботодавця.

В.Кічеряк наголосив: «Тільки спільні зусилля усіх сторін соціального діалогу – представників влади, роботодавців, служби зайнятості та шукачів роботи принесуть гарні результати. Впевнений, що головним результатом нашої співпраці буде вдячність людей, які шукають роботу та роботодавців, котрі отримають кваліфікованих працівників».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *