Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Спрощення візової процедури для громадян України, які протягом 1944-1945 рр. були переселені з території Польщі до України

       У зв’язку з надходженням чисельних звернень громадян України, які протягом 1944-1945 рр. були переселені з території Польщі до України на підставі Угоди між Польським комітетом національного визволення та Уряду  УРСР щодо евакуації польських громадян з території СРСР та українського населення з території Польщі від 09.09.1944 р., з проханням про надання сприяння у спрощенні порядку оформлення їм віз для в’їзду до Республіки Польща з метою відвідання колишніх місць проживання, Департаментом консульської служби МЗС України зазначене питання було порушено перед Міністерством закордонних справ Республіки Польща.
      За повідомленням МЗС Республіки Польща, польська сторона готова максимально спростити візові процедури для зазначеної категорії українських громадян.
      Зокрема, візи для в’їзду до Республіки Польща таким заявникам, а також, враховуючи похилий вік аплікантів, супроводжуючим їх особам (опікунам, родичам тощо) пропонується оформлювати на підставі оригіналів документів, що підтверджують факт їх переселення з території Польщі до України. Зазначені візи видаватимуться з терміном дії 2 роки або 5 років ( у випадку наявності позитивної візової історії).
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *