Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Спрощенці II-ї групи будуть звітувати раз на рік

Починаючи з 2013 року для фізичних осіб-підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали для себе ІІ групу, запроваджується річний звітний період замість квартального.

Починаючи з 2013 року для фізичних осіб-підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування та обрали для себе ІІ групу, запроваджується річний звітний період замість квартального.
 Відповідна норма передбачена Законом України № 5503-VI. від 20.11.2012 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків та зборів”. Таке нововведення спростить процедуру ведення бізнесу, зменшить обсяг звітності для цієї категорії підприємців та витрати робочого часу. 
 Водночас, звертаємо увагу  платників єдиного податку ІІ групи на те, що за звітний період –  4 квартал 2012 року – податкову декларацію необхідно подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного періоду, тобто не пізніше 11 лютого 2013 року.
 
31 січня – останній день подання податкової декларації з податку на нерухоме майно
З 1 січня 2013 року запроваджено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Юридичні особи, які є власниками об'єктів житлової нерухомості, зобов’язані надавати податковим інспекціям річну декларацію з податку на нерухоме майно.
 Податкову звітність з цього податку юридичні особи можуть подати за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 25.12.12 № 1408. Про це зазначено у листі ДПС України від 17.01.2013 № 3/7/15-2317 «Про надання роз’яснень».
 Форма податкової декларації з  податку на нерухоме майно, нормативно-правові акти та інша довідкова інформація для юридичних та фізичних осіб розміщена на офіційному веб-порталі ДПС України у банері «Податок на нерухоме майно»  (www.sts.gov.ua).
Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 2-21-79.
 
Начальник інспекції                                               В.П.Гнатюк

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *