Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 жовтня 2015 року

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 жовтня 2015р. заборгованість  із виплати заробітної плати становила 7,3 млн.грн., що складає 1% фонду оплати праці, нарахованого за вересень поточного року.

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 жовтня 2015р. заборгованість  із виплати заробітної плати становила 7,3 млн.грн., що складає 1% фонду оплати праці, нарахованого за вересень поточного року.
Порівняно з 1 вересня 2015р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 0,5 млн.грн., або на 6,9%. Зменшення показника спостерігалося у більшості міст і районів: від 0,3% у м.Коломиї до 56,4% у Тисменицькому районі. Погашена заборгованість у м.Яремче, Рогатинському і Тлумацькому районах. Водночас збільшився борг із виплати заробітної плати у Калуському районі (на 36,6%), містах Бурштині (на 32,8%) та Івано-Франківську (на 0,4%).
Основна частина боргу утворена на підприємствах міст Івано-Франківська (3,5 млн.грн., або 48% від загальної суми по області), Калуша (1,3 млн.грн., або 17,2%) та Бурштина (841,5 тис.грн., або 11,5%).
Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської та Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Рогатинського, Рожнятівського і Тлумацького районів.
У структурі загальної суми заборгованості 84% припадає на економічно активні підприємства,при цьому у м.Бурштині, Надвірнянському і Тисменицькому районах – увесь борг з виплати заробітної плати в місті (районі),у місті Коломиї – 96,5%, Городенківському районі – 89,8%, обласному центрі – 84,8%.
На підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, припадає 10,9% (801,2 тис.грн.) від загальної суми заборгованості в області, з яких майже дві третини (522,5 тис.грн.) утворено на підприємствах м.Івано-Франківська.
Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 6,1% суми боргу по економіці області, основна частина (406,5 тис.грн., або 91,5%) утворена на підприємствах м.Калуша. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *