Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 листопада 2015 року

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 листопада 2015р. заборгованість  із виплати заробітної плати становила 6,2 млн.грн., що складає 0,8% фонду оплати праці, нарахованого за жовтень поточного року.

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 листопада 2015р. заборгованість  із виплати заробітної плати становила 6,2 млн.грн., що складає 0,8% фонду оплати праці, нарахованого за жовтень поточного року.
Порівняно з 1 жовтня 2015р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 1,1 млн.грн., або на 15,4%. Зменшення показника спостерігалося у більшості міст і районів: від 7,1% у м.Бурштині до 73,1% у Коломийському районі. У Снятинському районі борг із виплати заробітної плати залишився на рівні 1 жовтня п.р., у м.Коломиї  і Тисменицькому районі відбулося збільшення суми боргу на  15,4% і на 27,6%, відповідно.
Більше половини від загальної суми заборгованості (51,2% або 3,2 млн.грн.) утворено на підприємствах обласного центру, 14,1% (870,6 тис.грн.) – на підприємствах міста Калуша,12,6% (781,6 тис.грн.) – міста Бурштина.
Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Болехівської та Яремчанської міських рад, Богородчанського, Верховинського, Галицького, Долинського, Косівського, Рогатинського, Рожнятівського і Тлумацького районів.
У структурі загальної суми заборгованості 43,4% припадає на економічно активні підприємства,при цьому у м.Бурштині, Надвірнянському і Тисменицькому районах – увесь борг з виплати заробітної плати в місті (районі),у місті Коломиї – 96,9%, Городенківському районі – 87,5%.
На підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, утворено 49,2% від загальної суми заборгованості в області, зокрема у Калуському, Коломийському районах – 100%, в обласному центрі – 86,1%.
Серед економічно неактивних підприємств, на які припадає 7,4% суми боргу по економіці області, основна частина (421,1 тис.грн., або 91,8%) залишається на підприємствах м.Калуша.
           

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *