Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях міст і районів області на 1 жовтня 2014 року

      Головне управління статистики інформує. Загальна сумазаборгованості із виплати заробітної плати в цілому по економіці області (включаючи підприємства-банкрути та економічно неактивні підприємства) порівняно з 1 вересня п.р. збільшилась на 6,3% і на 1 жовтня 2014р. склала 15,1 млн.грн., або 0,8% суми заборгованості по державі. Заборгованість із виплати заробітної плати зафіксована на підприємствах міст Івано-Франківська (8,8 млн.грн., або 58,2% від загальної суми по області), Калуша (1 млн. грн. і 6,9%, відповідно),  Коломиї (986,6 тис.грн. і 6,5%) та усіх районів,  крім Тлумацького. Серед районів обсяги заборгованості були в межах від 55,2 тис.грн. у Галицькому районі до 659,6 тис.грн. у Долинському.
Зростання боргу відбулось у Верховинському, Галицькому, Тисменицькому, Рогатинському, Косівському, Долинському, Рожнятівському, Коломийському, Городенківському районах, містах Івано-Франківську та Коломиї  і Калуському районі – на 0,1–53,7%. Водночас у місті Калуші і Надвірнянському районі спостерігалось зменшення показника на 16,4% і на 11,2%, відповідно.
У структурі загальної суми заборгованості по економіці області 62,7% припадає на економічно активні підприємства, 33,4% – на підприємства, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивні підприємства. Серед міст і районів області, крім Городенківського, Калуського та Рогатинського, увесь борг із виплати заробітної плати утворено економічно активними підприємствами.
Обсяги заборгованості із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах області порівняно з 1 вересня п.р. збільшились на 13,3%. Вищі темпи зростання боргу спостерігалися у Верховинському (на 53,7%), Галицькому (на 32,4%), Тисменицькому (на 19,8%), Рогатинському (на 24,2%), Косівському (на 18,4%) районах та м.Івано-Франківську (на 19,9%). Зменшення заборгованості відбулося у місті Калуші (на 31,6%) та Надвірнянському районі (на 11,2%). 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *