Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стартує мистецький проєкт «Леся Українка. 150 імен». У день народження письменниці в Івано-Франківську проведуть тематичну акцію

Упродовж 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України і Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти в державі відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки.

Задля відзначення цієї дати МКІП і агенція Postmen створили офіційний сайт ювілейного року Лесі Українки, що дозволить пізнавати особистість і творчість письменниці та слідкувати за подіями, присвяченими відзначенню пам’ятної дати. Детальна інформація про всі події, зокрема про мистецький проєкт «Леся Українка. 150 імен», присвячений 150-річчю від дня її народження, буде з’являтися на офіційному сайті: 150imenlesi.org.

Відтепер всі бажаючі зможуть стежити за актуальною інформацією, яка буде регулярно оновлюватися. Наразі на сайті розміщено інформацію про офіційне відкриття мистецького проєкту «Леся Українка. 150 імен» з нагоди ювілейного року Лариси Петрівни Косач-Квітки.

Також тут представлено ювілейний брендинг і digital brand kit, розроблений агенцією Postmen, які кожний охочий може завантажити за лінком: identity.150imenlesi.org і вільно використовувати. МКІП запрошує до цього креативні індустрії, українських виробників, громадські та культурні кола, в тому числі для створення ексклюзивних та лімітованих продуктів, брендованих сервісів чи інших рішень.

Додамо, що 29 січня Президент України з метою вшанування пам’яті видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки та популяризації її творчості підписав Указ №32/2021 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки».

В Івано-Франківську 25 лютого, в день народження славетної письменниці, громадська організація «Громадський інститут аналітики» організовує акцію «Читаємо Лесю Українку на вулиці Лесі Українки».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *