Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Статистичні дані стануть у нагоді для надання допомоги переселенцям на Прикарпатті

11 липня відбулося засідання «круглого столу» за участю фахівців головного управління статистики в Івано-Франківській області і представників Швейцарського Червоного Хреста та Івано-Франківської обласної організації товариства Червоного Хреста України.

Йшлося про можливості використання статистичних показників для врахування потреб українців при видачі гуманітарної допомоги, як продовольчої, так і грошової, в рамках проєкту Червоного Хреста «Реагування на ризики в Україні» в Івано-Франківській області.

Начальник головного управління статистики Олена Бліннікова ознайомила присутніх із статистичною інформацією щодо доходів та витрат населення за результатами вибіркових обстежень домогосподарств, що базуються на міжнародних стандартах та відповідають основним принципам офіційної статистики, схваленим Генеральною Асамблеєю ООН та Кодексу норм європейської статистики.

Представники Швейцарського Червоного Хреста Бектур Іманкупов та Сімон Флюкігер зауважили, що в рамках проєкту передбачено матеріальне забезпечення внутрішньо переміщених осіб та гуманітарна підтримка найбільш вразливих категорій населення.

Своєю чергою заступник начальника ГУ статистики в області Марія Козак розповіла про перелік показників, які публікуються на офіційному вебсайті головного управління статистики і можуть бути у проєкті, та представила видання « Основні показники рівня життя домогосподарств Івано-Франківської області».

Під час зустрічі було погоджено подальшу співпрацю у сфері обміну даними.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *