Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Статистика інформує

Ринок послуг Надвірнянського району у січні–липні2013  року

Ринок послуг Надвірнянського району у січні–липні2013  року
Головне управління статистики інформує. На ринку послуг району у січні–липні 2013 року працювало 35 підприємств (юридичнихосіб), основним видом діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг для всіх споживачів склав 30,7млн.грн. Обсяг послуг, реалізованих населенню, становив4,2млн.грн.  або 13,8% від загального.У структурі реалізованих послуг найбільшу питому вагу займали послуги вантажного автомобільного транспорту;комплексне обслуговування об’єктів; допоміжнадіяльністьу сфері транспорту; надання інших індивідуальних послуг; діяльність у сфері телевізійного мовлення.

 

Лісове господарствоНадвірнянського району
 за січеньчервень 2013року
 Головне управління статистики інформує.
Лісогосподарськими підприємствами району, які мають в постійному користуванні землі лісового фонду, у січні–червні п.р. вироблено продукції, робіт та послуг лісового господарства у фактичних цінах (без ПДВ) на суму 28,0 млн.грн., що на 18,3% більше, ніж за відповідний період 2012р. Частка продукції  лісозаготівель у загальних обсягах становила  96,7%.
Від усіх видів рубок заготовлено 68,5 тис.м3 ліквідної деревини, у т.ч. від рубок головного користування – 44,6 тис.м3. У загальних обсягах ліквідної деревини, заготовленої лісогосподарськими підприємствами, на лісоматеріали круглі припадає 63,6% (43,6 тис.м3), дров’яну деревину для технологічних потреб – 30,7% (21,0 тис.м3), дрова для опалення – 5,7% (3,9 тис.м3). 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *