Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Стратегічні напрями розвитку Міндоходів


    В актовому залі приміщення державної податкової інспекції  відбулась зустріч начальника ДПІ у Надвірнянському районі Василя Гнатюка з представниками бізнесу району.


    В актовому залі приміщення державної податкової інспекції  відбулась зустріч начальника ДПІ у Надвірнянському районі Василя Гнатюка з представниками бізнесу району.
Також участь у вказаній зустрічі прийняли начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів в області Віталій Дума, представники райдержадміністрації, засоби масової інформації.
    На початку зустрічі Василь Петрович повідомив, що головне завдання податківців – чути людей, радитися із ними, дослухатись до звернень платників податків, удосконалювати систему так, як цього очікує суспільство, та при цьому проводити оперативні заходи щодо попередження порушень податкового законодавства. Він ознайомив присутніх з результатами проведення реформи, що об'єднала податкову та митну служби в єдине Міністерство доходів і зборів України. Нове відомство несе на собі всю повноту відповідальності за наповнення бюджету. За словами Василя Петровича створення Міністерства доходів і зборів України та реорганізація яка проходить не призвели до зниження рівня сервісного обслуговування платників податків.  Про це свідчать результати діяльності за січень-червень 2013 року.
     Платниками податків Надвірнянщини сплачено до Зведеного бюджету понад 191 млн. грн. До Державного бюджету залучено майже 140 млн. грн. До місцевих бюджетів району надійшло 51,1 млн. грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.   
   
  Присутні мали можливість безпосередньо звернутись до керівника податкової інспекції та отримати відповіді на питання, які їх турбували.  

            Співпраця працівників Міндоходів з бізнесом і громадянами й надалі розвиватиметься на умовах партнерства, адже у них спільна мета – забезпечення ритмічного наповнення бюджету, що в свою чергу дозволить розвивати соціальну та культурну інфраструктуру району.

    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *