Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Студенти Надвірнянського коледжу зустрілися з фахівцями ДПІ у Надвірнянському районі

Зустріч фахівців фіскальної служби Надвірнянщини зі студентами Надвірнянського коледжу Київського НТУвідбулася в приміщенні ДПІ у Надвірнянському районі.

Зустріч фахівців фіскальної служби Надвірнянщини зі студентами Надвірнянського коледжу Київського НТУвідбулася в приміщенні ДПІ у Надвірнянському районі.
Про історію створення Державної податкової служби та теперішню структуру цього відомства розповіла студентамзаступник начальника інспекції Оксана Пліщук. Воназупинилася на змінах в системі оподаткування України. Зокрема, зазначила, що «наразі в службі змінюються підходи до роботи, застосовуються нові методи взаємодії з платниками та впроваджується нова політика відомства. Для реалізації такого підходу Державною фіскальною службою України розроблено Концепцію реформування податкової системи, яка пропонує великі преференції малому й середньому бізнесу». Оксана Пліщуктакож повідомила, що змінами передбачено скорочення кількості податків з 22 до 11.
Студенти також ознайомилися з роботою Центру обслуговування платників, адміністративними послугами, що надаються у ЦОПі та функціонуванням електронних сервісів ДФС, які розміщено для платників податків на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України www.sfs.gov.ua, серед яких також сервіс «Декларування on-line».
Фахівці фіскальної служби області роз’яснили студентам правила надання податкової знижки на навчання та можливість отримання електронного ключа.
Студенти з цікавістю слухали доповідачів, задавали запитанняяк про адміністрування різних податків, так і про роботу у стінах цього відомства.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *