Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Створено Громадську раду при Надвірнянському РВ УМВС України в Івано-Франківській області»

   З метою сприяння ефективній діяльності органів внутрішніх справ,впровадженню громадських ініціатив, вдосконалення механізмів співпраці з органами державної та представницької влади  при Надвірняському РВ УМВС України в Івано-Франківській області 4 жовтня  2013 року було створено Громадську раду.До складу ради увійшли представники інститутів громадськості, засобів масової інформації, пенсіонери органів внутрішніх справ, діячі культури,  та інтелігенція міста.  Всього  було зареєстровано 9 делегатів.
 
   Громадська рада є консультативно-дорадчим органом, який надає консультативно-методичну допомогу  РВ УМВС в реалізації завдань МВС щодо дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ, підвищення  ефективності участі громадськості в здійсненні контролю за дотриманням законності та створення умов для демократизації та прозорості в діяльності підрозділів внутрішніх справ.
    Громадська рада  об’єднує в своєму складі представників різних гілок влади, органів самоврядування та громадських організацій, на яких покладено функції по наданню практичної та методичної допомоги у формуванні дієвих механізмів дотримання прав людини, розгляду заяв фізичних та юридичних осіб та  проведення громадських розслідувань.
 
 
     В Положенні про громадську раду при Надвірнянському РВ  УМВС України в Івано-Франківській області визначили основні завдання, це зокрема:
– сприяння впровадженню та дотриманню принципів прав людини в діяльності органів внутрішніх справ;
– аналіз ефективності діяльності органів внутрішніх справ у напрямку дотримання прав людини;
– розроблення, обговорення та сприяння впровадженню громадських ініціатив щодо укріплення законності та дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ;
– сприяння вдосконаленню механізмів співпраці РВ УМВС України в Івано-Франківській  області з органами державної та представницької влади,
 політичними партіями, громадськими організаціями, засобами масової інформації, науковими установами;
– консультування керівництва райвідділу з проблем забезпечення прав людини, складних поточних проблем політики, економіки, соціології, інших питань, що стосуються діяльності ОВС України.

      Присутній на зустрічі – начальник Надвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській  області –підполковник міліції Роман Чекмарьов привітав членів ради з початком роботи. Зокрема, очільник районної міліції висловив присутнім побажання працювати об'єктивно, допомагати міліції викорінювати недоліки та негаразди, які трапляються ще в її роботі.
     «Я  щиро сподіваюся, що ця колегіальна громадська інституція стане стрижнем громадського контролю та ініціатором нових починань щодо удосконалення роботи міліції та правового виховання громадян. Хочу принагідно запевнити Вас я завжди відкритий для конструктивного діалогу та плідної співпраці, – сказав керівник райвідділу міліції – Роман Чекмарьов.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *