Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Створюємо інвестиційний паспорт області, – Світлана Онищук

Ще від початку повномасштабного вторгнення росії в області розпочала роботу потужна команда ІТ-волонтерів – DUST.Foundation. Вони допомогли розробити систему реєстрації внутрішньо переміщених людей. Завдяки їй уже в перший місяць було врегульовано питання першочергової реєстрації і внутрішньо переміщені особи отримували тимчасові посвідчення. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук на своїй сторінці у мережі Facebook.

Очільниця області також зазначила, що співпраця з командою IT-волонтерів продовжується. На сьогодні в області розроблено систему для релокованих підприємств. Сюди вносять вільні земельні ділянки, будівлі, зокрема, де вони знаходяться, на яких умовах інвестори можуть їх отримати. Тобто створюється повний пакет інформації з якісним описом для потенційних донорів та компаній.

«Зараз ми активно наповнюємо цю систему, зокрема, разом з ініціативою Save Business Now, – каже Світлана Онищук. – Війна скоро завершиться, і ми хочемо, щоб ця платформа стала постійно діючим інструментом, а у майбутньому інвестиційним паспортом області».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *