Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Суб’єкти господарювання Івано-Франківщини перерахували до бюджету понад 400 мільйонів гривень екологічного податку

З початку року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарювання Івано-Франківщини перерахували до бюджетів всіх рівнів 427,7 млн грн екологічного податку. Порівняно із аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 94,5 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.
Зокрема, із загальної суми надходжень до державної казни сплачено 235,9 млн грн, що на 86 млн грн більше, ніж торік. До місцевих бюджетів надійшло 191,8 млн гривень, що на 8,5 млн грн перевищує минулорічний показник

Найбільші суми екологічного податку сплатили підприємства Галицького району (368,2 млн грн), Калуського району (26,8 млн грн), Тисменицького району (21,4 млн грн), Богородчанського (3,0 млн грн), Долинського (3,2 млн грн) та Надвірнянського (2,6 млн грн) районів.

Нагадаємо, екологічний податок сплачується суб’єктами господарювання за викиди в атмосферне повітря, скиди у водні об’єкти шкідливих речовин та розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах. Відповідно до норм Податкового кодексу України платники екологічного податку складають Декларації та подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів за місцем розміщення стаціонарних джерел. Граничний термін подання декларації екологічного податку за ІІI квартал 2019 року – 11 листопада поточного року, граничний термін сплати екологічного податку – 19 листопада 2019 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *