Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Священна місія- боронити рідну землю…Презентація професії військовослужбовця.

 Священна місія боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу в усі часи була покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

 Священна місія боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу в усі часи була покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

Складовою системи національ­ного виховання є військово-патріо­тичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчно­го подвигу в ім'я процвітання Укра­їнської держави.
         Так,14 травня в Надвірнянському районному центрі зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості відбулась презентація професії військовослужбовця. Даний захід відбувся  за участю
директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Григорія Горбаля, начальника відділення формування та відправки команд і партій Надвірнянсько-Богородчанського об’єднаного районного військового комісаріату капітана Андрія Колесника, заступника директора Надвірнянського центру зайнятості Оксани Гладиш, провідного спеціаліста відділу організації сприяння працевлаштуванню та надання послуг роботодавцям Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяни Плесканки, заступника начальника відділу надання соціальних послуг Надвірнянського центру зайнятості Зоряни Станіщук.
Під час заходу безробітні отримали інформацію щодо умов та порядку проходження військової служби за контрактомправила відбору та вимоги до претендентів.Було надано вичерпну інформацію про можливе місце служби, військові професії і посади, грошове та матеріальне забезпечення, умови проживання, соціальні гарантії  та  можливості подальшого навчання.
Григорій Горбаль зазначив,що на Прикарпатті створено Раду оборони області та відбулося розширене засідання Координаційного центру при Раді оборони області.Також повідомивпро формування на Прикарпатті батальйону територіальної оборони, об’єднання громадських організацій для спільної, разом із силовиками, охорони порядку, важливих об’єктів тощо. Поінформував,що за громадянами України ,які проходять військову службу під час мобілізації,на особливий період,але не більше одного року зберігається місце роботи(посада),середній заробіток на ПОУ.
«Важливим є також питання, – акцентував Григорій Михайлович,- що проходження служби за контрактом дає можливість безробітному отримати роботу та хороше грошове забезпечення»
Андрій Колесник надав інформацію про порядок проходження служби у Військово –Морських силах ЗСУ,а саме в  наступнихмістах: Одеса,  Миколаїв,  Очаків,  Ізмаїл,  Запоріжжя.
На завершення заходу фахівець районного центру зайнятості Зоряна Станіщук зазначила: «Попри зміну часів і політичних систем, кожен зрілий чоловік асоціюється з мужністю та стійкістю характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Не варто повторювати, в якій ситуації нині опинилася  наша держава. Головне, що є чимало тих, хто готовий уже стати на її захистСподіваюсь, що після  даного заходу,ті,хто визначив свою долю як служіння Батьківщині з готовністю стануть в її оборону».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *