Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Святкування Дня Матері у Надвірнянському районі

    

  

 

    

  

 

       Надвірнянщина урочисто відзначила свято найдорожчих для всіх нас людей – Матерів. 11 травня голова райдержадміністрації Михайло Іваночко взяв участь у вітальних заходах, присвячених Дню матері та привітав  матерів Надвірнянського району, а саме: в селищах Ланчин, Делятин та с. Заріччя.  Вітаючи матерів він, зокрема, зазначив: «Жінка-мати у всі віки на українських землях була Берегинею, добрим ангелом родинного вогнища. Саме мати відіграє визначальну роль у вихованні дітей, саме вона прищеплює любов до рідної землі».
   Очільник району подякував всім українським матерям, які народили і виховали гідних синів і дочок рідної землі, борців за волю і незалежність української держави.
       Цього ж дня у районному будинку культури відбувся творчий звіт Надвірнянського Районного центру дитячої  творчості, присвячений  Дню Матеріта 200-річчю від дня народження Т.Г. ШевченкаНа святі були присутні заступник голови районної ради Іван Степник, міський голова Зіновій Андрійович, заступник керівника апарату РДА Тарас Дем’янчук та депутат обласної ради Володимир Грабовецький. На урочистості були запрошені матері та представників громади.   
       У фойє районного будинку культури  була представлена виставка робіт гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, бісероплетіння, рукоділля.  В.о. директора РЦДТ Ліля Грицюк розповіла про здобутки вихованців на районних, обласних, конкурсах.
      Заступник керівника апарату, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Тарас Дем’янчук звернувся до матерів з подякою, у якій щиро, по-синівськи, подякував усім матерям за їхній важку і святу працю, зробив наголос на важливій місії українських жінок з виховання підростаючого покоління у дусі патріотизму та християнської моралі.
       А далі – юні талановиті аматори сцени, вмілі вихованці районного будинку дитячої творчості з радістю подарували всім присутнім  матерям свої найкращі, майстерно виконані у святковому концерті пісенні вітання, хореографічні композиції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *