Святкування Дня Соборності та Свободи України
![](/sites/default/files/images/соборність 005.jpg)
В районному будинку культури відбулися урочистості з відзначення Дня Соборності та Свободи України. Офіційна частина розпочалася під звуки державного гімну України, який виконав муніципальний духовий оркестр РБК.
![](/sites/default/files/images/соборність 005.jpg)
В районному будинку культури відбулися урочистості з відзначення Дня Соборності та Свободи України. Офіційна частина розпочалася під звуки державного гімну України, який виконав муніципальний духовий оркестр РБК.
Участь у святкуванні взяли: голова районної державної адміністрації Юрій Касіянчук, голова районної ради Василь Попович, перший заступник голови районної державної адміністрації Степан Іроденко, а також близько 400 глядачів. У своєму вітальному слові Юрій Касіянчук закликав всіх до єдності та розбудови нашої держави та наголосив, що це свято символізує єдність українських земель, і хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, про те Акт Злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.
![](/sites/default/files/images/соборність 042.jpg)
З історичною довідкою виступив начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук. Урочиста частина закінчилася покладанням вінків та квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.
Після офіційної частини відбувся урочистий концерт, участь у якому взяли кращі аматорські колективи та вертепи району. Також виступив народний аматорський оркестр народної музики «Аркан». Закінчилося святкування урочистим покладанням вінків та квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.
![](/sites/default/files/images/соборність 047.jpg)
![](/sites/default/files/images/соборність 050.jpg)
![](/sites/default/files/images/соборність 005.jpg)
В районному будинку культури відбулися урочистості з відзначення Дня Соборності та Свободи України. Офіційна частина розпочалася під звуки державного гімну України, який виконав муніципальний духовий оркестр РБК.
Участь у святкуванні взяли: голова районної державної адміністрації Юрій Касіянчук, голова районної ради Василь Попович, перший заступник голови районної державної адміністрації Степан Іроденко, а також близько 400 глядачів. У своєму вітальному слові Юрій Касіянчук закликав всіх до єдності та розбудови нашої держави та наголосив, що це свято символізує єдність українських земель, і хоча державі тоді не вдалося зберегти цілісність та незалежність, про те Акт Злуки став реальним втіленням вікової мрії українців про свою суверенну державу.
![](/sites/default/files/images/соборність 042.jpg)
![](/sites/default/files/images/соборність 043.jpg)
Після офіційної частини відбувся урочистий концерт, участь у якому взяли кращі аматорські колективи та вертепи району. Також виступив народний аматорський оркестр народної музики «Аркан». Закінчилося святкування урочистим покладанням вінків та квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.
![](/sites/default/files/images/соборність 047.jpg)
![](/sites/default/files/images/соборність 050.jpg)
0 Коментарі