Свято 1-го дзвоника
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/09/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B5-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F-0141.jpg)
В усіх загальноосвітніх школах Надвірнянського району відбулося свято Першого дзвоника. Урочисті лінійки в школах наповнені сміхом учнів, клопотами вчителівта гомоном батьків. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко, взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня Знань в Надвірнянській ЗОШ I-III ст. № 2. Він привітав учнів з початком нового навчального року, побажав усім досягнень у навчанні, міцного здоров’я та нових звершень.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2013/09/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%88%D0%B5-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F-0141.jpg)
В усіх загальноосвітніх школах Надвірнянського району відбулося свято Першого дзвоника. Урочисті лінійки в школах наповнені сміхом учнів, клопотами вчителівта гомоном батьків. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Калічко, взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня Знань в Надвірнянській ЗОШ I-III ст. № 2. Він привітав учнів з початком нового навчального року, побажав усім досягнень у навчанні, міцного здоров’я та нових звершень.
1 вересня шкільний дзвінок пролунав для 14 тис. учнів Надвірнянського району. Вперше мелодія дзвоника покликала за парти 1400 першокласників, на яких чекає захоплива мандрівка країною знань. Важливим і визначальним цей новий навчальний рік є для 927 одинадцятикласників, яким уже в наступному році доведеться обирати власний життєвий шлях.
0 Коментарі