Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Свято обдарованих дітей “Ми надія твоя, Україно!”

        В  райдержадміністрації  відбулось традиційне свято для обдарованих дітей «Ми надія твоя, Україно!», приурочене до Дня захисту дітей. Від імені голови районної державної адміністрації Михайла Іваночка привітав талановиту юнь району заступник керівника апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук, який відмітив: «Те, що така талановита молодь є майбутнім нашої держави – вселяє впевненість в завтрашній день України. Приємно також, що кількість переможців, конкурсів, олімпіад з кожним роком збільшується –це свідчить про великий потенціал педагогів району».
 Щирі слова привітання для юних обдарувань прозвучали також від заступника голови районної ради Івана Степника, начальника відділу освіти РДА Михайла Винника,  депутата обласної ради Володимира Грабовецького.
Гості та організатори свята нагородили переможців III та IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та учнів-призерів конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та переможців спортивних змагань подарунками, грамотами та грошовими винагородами.
У ІІІ етапі (обласному) Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учениця Пнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вероніка Дубінська зайняла перше місце і представляла нашу область на ІV етапі. Також у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з українознавства учениця Парищенської ЗОШ І-ІІІ ст. Леся Ковальчишин  виборола друге місце. Надвірнянський ліцей брав участь в українсько-польському проекті «Шкільна академія підприємництва» і, перемігши серед інших закладів області, представляв у Варшаві наш край.
    Щирими оплесками привітали присутні педагогів-наставників, які підготували переможців. Від відділу освіти райдержадміністрації вчителі отримали  подяки та грошові премії за значний особистий внесок у розвиток освіти району, високий професіоналізм, вагомі результати в роботі з обдарованими дітьми.      
Святковий настрій доповнили виступи вокального ансамблю дівчат Надвірнянського РЦДТ (керівник Світлана Дремлюга) та тріо дівчат Гвіздської ЗОШ I-IIIст. (керівник Петро Кепещук). 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *